Новини

Ексуксія в краєзнавчий музей

Ексуксія в крає…

Краєзнавчий муз…
Відродження світла

Відродження сві…

Агов друзі! Х…
Вітаємо Злату Кабанову

Вітаємо Злату К…

Кабанова Злата…
Вітаємо Гаршанова Кирила з перемогою!

Вітаємо Гаршано…

ХХХ спартакіада…
Квест-гра у Головному управлінні ДСНС

Квест-гра у Гол…

Учні 4-А класу…
Вітаємо новообраного президента ліцею

Вітаємо новообр…

Вчора в нашому…
День пам'яті Чорнобильської трагедії

День пам'яті Чо…

26 квітня 2023…
Інформації про платформу «МРІЯ»

Інформації про…

Платформа &laqu…
Круглий стіл «Академічна доброчесність: учнівські ініціативи»

Круглий стіл «А…

В нашому ліцеї…
Тиждень БЖ

Тиждень БЖ "Пом…

У країні триває…
Завітали працівники дитячої бібліотеки ім. Шевченка

Завітали праців…

Сьогодні до учн…
Відвідування музею пожежної безпеки

Відвідування му…

Для учнів 2-Б к…

photo 2023 03 15 11 51 30Команда учнів та вчителів отримали нагороду у конкурсі «Histolab Award for Innovative School Projects in History Education».
Участь у конкурсі була можливою завдячуючи тому, що наш заклад є учасником всеукраїнської Програми «Демократична школа», та частиною мережі демократичних шкіл Ради Європи.
Нагороду команда отримала 10 березня. Перед цим тривала довга та кропітка робота кожного учня та вчителя у підготовці фінального результату - коміксу «Ярослав Мудрий», за допомогою якого показали цікавий варіант вивчення уроків історії.
Участь у проекті брали семеро учнів ліцею 6-8 класів - Ніколь Аль Асаді, Павло Барбанов, Єгор Безеда, Маргарита Булатова, Ярослава Відіборенко, Катерина Павелко, Дмитро Патлач під керівництвом Інни Відіборенко, вчительки історії, методиста КОІППО та вчителів англійської мови Алли Бонк та Галини Патлач.
Організатори відзначили високий рівень як проекту, так і виступу учнів підчас підсумкової конференції (робоча мова: англійська).
Учні та вчителі ліцею "Максимум" гідно представили Україну в Бельгії та розповіли про історію України світу.
У рамках подорожі до Брюсселю, учні відвідали з екскурсіями міста Львів, Краків, а також музей колишнього німецького концтабору "Аушвіц-Біркенау". У Брюсселі мали екскурсію в Домі європейської історії та містом.
Довідково: Мета конкурсу "Histolab" зібрати інноваційні ініціативи та ідеї в історичній освіті не лише від вчителів та науковців, але й від учнів шкіл.
Нагорода HISTOLAB за інноваційні ідеї та проекти в школах заохочує учнів ділитися своїми інтересами та ідеями, а також розповідати нам, як вони хочуть вивчати історію.