Запрошуємо всіх, хто усвідомлює важливість вивчення іноземних мов у сучасному динамічному соціумі і планує вивчати їх поглиблено. У системі сучасної освіти іноземна мова займає особливе місце в силу своїх соціальних, пізнавальних і розвивальних функцій як ще один засіб спілкування, пізнання навколишнього світу та розширення його кордонів. Профільне навчання іноземної мови – це цілеспрямована підготовка учнів до подальшої навчальної і професійної діяльності, пов’язаної з використанням іноземної мови як засобу професійної комунікації.

Даний напрямок зацікавить старшокласників, які хочуть у майбутньому вступати на факультети іноземних мов, міжнародних відносин, оволодіти професією перекладача, пов’язати своє майбутнє з туризмом або вступити на факультети інших галузей, де володіння іноземними мовами на відповідному рівні надає більше можливостей зреалізувати себе в майбутній професії.

НА ДАНОМУ ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ПРЕДМЕТИ:

 перша іноземна мова (англійська) (поглиблене вивчення)5,5 год/тижд;

 друга іноземна мова (німецька або французька*) (академічний рівень)4 год/тижд.

 * на вибір

ВИВЧЕННЯ ПРЕДМЕТІВ, ОБОВ’ЯЗКОВИХ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО:

українська мова – 2,5 год/тижд;
математика – 4 год/тижд.

Це дає можливість учням бути конкурентоспроможними та успішно скласти ЗНО з цих предметів.

ПРОФІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ ВИКЛАДАЮТЬ

досвідчені педагоги вищої категорії, учителі, які мають педагогічне звання "старший вчитель".

6546465ПИЛИПИШИНА Наталія Миколаївна

вчитель англійської мови вищої категорії, має звання «старший вчитель». Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (І-ІІІ етапи). Експерт по визначенню порогового балу ЗНО з англійської мови. Старший екзаменатор по перевірці відкритої частини ЗНО з англійської мови. Має переможців I-III етапів Всеукраїнських олімпіад з англійської мови.

 

 

 

 

4564555БОНК Алла Володимирівна

вчитель англійської мови вищої категорії, активно впроваджує STEM-освіту. Залучає учнів до участі у міжнародних англомовних проектах («Public Speaking Competition», «HMC Scholarship» та інші). Координатор проєкту «Model United Nations Kropyvnytskyi». Тренерка міжнародного проєкту «Молодь дебатує!». Учні посідають призові місця на предметних олімпіадах.

 

 

 

 

78578ВОРОНА Катерина Сергіївна

вчитель англійської мови вищої категорії, має звання «старший вчитель». Лауреат ІІ етапу фахового конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова». Екзаменатор по перевірці відкритої частини ЗНО з англійської мови. Має переможців I-III етапів Всеукраїнських олімпіад з англійської мови. Координаторка Міжнародних проектів «Generation Global», «International Schools Essay Competition and Debate» від «Trust for sustainable living» та інші. Має міжнародний сертифікат з методики викладання англійської мови «Teaching Knowledge Test» та сертифікат «Certificate in Advanced English» від «Cambridge Assessment».

 

 


78657865786
БІРЮКОВА Олена Станіславівна

вчитель німецької мови вищої категорії. Лауреат ІІ етапу фахового конкурсу «Вчитель року» у номінації «Німецька мова». Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (І-ІІ етапи). Проводить STEM уроки. Розробила ряд авторських вправ з Формування громадянських компетенцій на уроках німецької мови. Має переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови І-ІІІ етапів.

 

 

 

 

7874857ВОРОНА Наталія Михайлівна

вчитель французької мови вищої категорії, має звання «старший вчитель», нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», член журі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України, Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови І-IV етапів, фахового конкурсу «Вчитель року» у номінації «Французька мова». Експерт по визначенню порогового балу ЗНО. Учитель має переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови IV етапу.

 

 

 

 

Міжнародна співпраця сприяє практичному користуванню мовою та робить навчання насиченим і цікавим. Учні зайняті в міжнародних проєктах FLEX, Generation Global, FEFU (Fédération d’échange France-Ukraine), «Французька мова об’єднує», Всеукраїнський проект франкофонних шкіл «Освіта без кордонів»  за сприяння аташе Франції у галузі науки і освіти. У школі діють програми обміну з учнями Польщі та Франції. Заклад плідно співпрацює з Корпусом Миру/США в Україні та «Goethe-Institut Україна».

ШКОЛА ЗАБЕЗПЕЧЕНА

автентичними підручниками, дидактичними матеріалами, довідковою та художньою літературою.

Учні успішно складають ЗНО з іноземних мов, вступають до вищих навчальних закладів  на іншомовні факультети або спеціальності, в яких іноземна мова є провідною дисципліною.