На сьогодні математика є обов’язковим предметом для складання ЗНО. Програма профільного рівня передбачає поглиблене вивчення предмета з орієнтацією на майбутню професію, безпосередньо пов’язану з математикою або її застосуваннями. Основна увага приділяється не лише засвоєнню математичних знань, а й виробленню вмінь застосовувати їх до розв’язування практичних і прикладних задач, оволодінню математичними методами, моделями, що забезпечить успішне вивчення профільних предметів – хімії, фізики, біології, технологій. При цьому зв’язки математики з профільними предметами посилюються за рахунок розв’язання задач прикладного змісту, ілюстрацій застосування математичних понять, методів і моделей у шкільних курсах хімії, біології, фізики, технологій.

 

НА ДАНОМУ ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ПРЕДМЕТИ:

   математика (алгебра/геометрія) (поглиблене вивчення) - 9 год/тижд;

   іноземна мова (англійська) (поглиблене вивчення) -5  год/тижд.

 На академічному рівні вивчаються українська мова, що дає можливість учням бути конкурентоспроможними та успішно скласти ЗНО з цих предметів, а саме:

 ·      українська мова - 2,5 год/тижд;

 

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

 51355454534534ПЕТРОВА Наталія Григорівна

педагог з кваліфікацією «спеціаліст вищої категорії», звання «старший вчитель». Має величезний досвід викладання у класах з поглибленим вивченням математики. У своїй роботі використовує авторську систему  навчання.

Учні Наталії Григорівни - переможці різноманітних всеукраїнських конкурсів та олімпіад з математики.

 

 

 

 

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА:

 облаштований кабінет математики,  зручні  та великі дошки для пояснення та візуалізації матеріалу, комп’ютери, інтернет, телевізор, таблиці, схеми, моделі,  креслярські  інструменти.

 

СПІВПРАЦЯ:

фізико-математичний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Льотна академія Національного авіаційного університету.

 

Випускники закладу з легкістю вступають до престижних вузів України.

 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить