Новини

Реєстрація до «Школи успішної дитини» 2022/2023 н.р.

Реєстрація до…

Комунальний зак…
Заходи з організації змістовного дозвілля на літньому майданчику ЦЕВ «НАТХНЕННЯ» НВО №6 з 27.06 по 30.06.22

Заходи з органі…

27.06.22 понеді

Розпочався друг…

Другий етап під…
Привітання з присвоєнням почесного звання

Привітання з пр…

Вітаємо Доброво…

Інформація для…

Шановні випускн…
Семінар

Семінар "Формув…

Відбувся семіна…
Загальношкілна конференція. Звіт директора

Загальношкілна…

Відбулася загал…
Звіт директора школи. Запрошення

Звіт директора…

Шановні учасник…
Свято закінчення навчального року в середній школі

Свято закінченн…

Сьогодні учні с…
Міжнародний день захисту дітей 2022

Міжнародний ден…

1 червня - Міжн…

259765178 4424624340978075 5592917121075293680 n

21 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Вітаємо призерів:
Посмітна Мілана 8-А, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Тищенко Л.М
Хахалєва Вероніка 9-А, ІІ МІСЦЕ, вчитель Бірюкова О.С
Маламура Артем 11-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Бірюкова О.С.

21 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

Вітаємо переможців та призерів:
Чубар Софія 8-В, І МІСЦЕ, вчитель Патлач Г. О.
Тарасова Марія 9-А, І МІСЦЕ, вчитель Профатило І. І.
Лавренюк Валерія 10-Б, І МІСЦЕ, вчитель Ворона Н. М.
Берест Євгенія 11-Б, І МІСЦЕ, вчитель Ворона Н. М.
Мартинов Данило 8-В, ІІ МІСЦЕ, вчитель Патлач Г. О.
Кареліна Христина 9-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Профатило І. І.
Прибилов Олександр 9-В, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Герасименко В. І.
Похилко Анастасія 9-В, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Герасименко В. І.

13 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

Вітаємо призерів:
Мостовой Богдан 8-А ІІ МІСЦЕ вчитель Залевська А. А.
Цибулько Родіон 8-В ІІ МІСЦЕ вчитель Мірошниченко С. Л.
Червоноокий Гліб 9-В ІІ МІСЦЕ вчитель Улічев О. С.
Тарнавський Михайло 10-Б ІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Шавлєнков Павло 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Радченко Данило 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Загороднюк Данило 11-А ІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.

7 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Вітаємо призерів:
Хахалєва Вероніка 9-А, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Новіцька О. М.
Маламура Артем 11-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Жилкіна Т. П.

6 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з Історії.

Вітаємо призерів:
Чубар Софія 8-В ІІ МІСЦЕ вчитель Плетень В. М.
Лавренюк Валерія 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Гаркуша Г. В.