Новини

Реєстрація до «Школи успішної дитини» 2022/2023 н.р.

Реєстрація до…

Комунальний зак…
Заходи з організації змістовного дозвілля на літньому майданчику ЦЕВ «НАТХНЕННЯ» НВО №6 з 27.06 по 30.06.22

Заходи з органі…

27.06.22 понеді

Розпочався друг…

Другий етап під…
Привітання з присвоєнням почесного звання

Привітання з пр…

Вітаємо Доброво…

Інформація для…

Шановні випускн…
Семінар

Семінар "Формув…

Відбувся семіна…
Загальношкілна конференція. Звіт директора

Загальношкілна…

Відбулася загал…
Звіт директора школи. Запрошення

Звіт директора…

Шановні учасник…
Свято закінчення навчального року в середній школі

Свято закінченн…

Сьогодні учні с…
Міжнародний день захисту дітей 2022

Міжнародний ден…

1 червня - Міжн…

278571438 4904655069641664 8540014664762363857 nПонеділок 25.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
14:00 Ігрова програма "Граємося з нотками" 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-8 класи 
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Вівторок 26.04.22
13.00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13:30 Майстер-клас “Наш вальс”  11 класи
14:00 Майстер-клас "Прикраси своїми руками" 1-4 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження  5-8 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

Середа 27.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
13:00 Футбол 3-4 класи
14:00 Ігрові вправи з акторської майстерності 1-6 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Четвер 28.04.22
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13.30 Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Малюнок фарбами (фарби та пензлики по можливості з собою) 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-11 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

П'ятниця 29.04.22
13:00 Ляльковий театр "Колобок" 1-4 класи
13:00 Аеробіка-чірлідінг-рухливі ірги 1-4 класи
13:00 Старт фоточеленджу "Ніколи знову" 6-10 класи
14:00 Флешмоб "Рух заради краси" 1-11 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
15:00 Брейкданс 1-6 класи

Субота 30.04.22
12:00 Волейбол 7-9 класи
13.00 Волейбол 10-11 класи