Новини

Основні правила…

1. Небажано роз…
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ У 2023 РОЦІ

ВСТУПНІ ВИПРОБУ…

20 січня під ча…
День Соборності 2023

День Соборності…

Це свято щорічн…
 

Привітання з Но…

Новий рік - це…
Чаювання з самоврядуванням

Чаювання з само…

Учасники учнівс…
Онлайн-гра «(Не)підкупність»

Онлайн-гра «(Не…

Пропонуємо пров…
Новорічний шаховий турнір онлайн

Новорічний шахо…

З ініціативи уч…
Акція «Кіровоградщина серцем з вами»

Акція «Кіровогр…

Учні 2-В класу…
Відкриття ялинки 2023

Відкриття ялинк…

Минулого тижня…
Frohes Weihnachten und glückliches Neujahr!

Frohes Weihnach…

Вихованці 5-6 к…
Соціально-освітньої програми FlowersForSchool

Соціально-освіт…

У нас чудова но…
Олімпіада з інформатики

Олімпіада з інф…

Олімпіада з інф…

У 5-Г класі класний керівник разом з шкільним психологом провів класну годину до Всесвітнього дня Гідності.
Хочемо поділитись однією цікавинкою, яка відбулась під час заняття. У більшості учнів 5-Г класу слово "Гідність" асоціюється з зеленим кольором, і ми дружньо проаналізували чому саме так -  зелений колір утворюється у результаті змішування кольорів синього та жовтого. Символічно, так? #gdignity #gdignityUkraine

"Разом нас не здолати!" Такої думки учні 1-Г класу, які долучилися до Дня Гідності та Свободи. Діти прославили свою Батьківщину державною піснею - Гімном, дізналися цінності для кожного українця, пограли у гру "Міцність" і дійшли висновку, що українці - це сила та незламність! #gdignity, #gdignityUkraine

3-А клас активно долучилися до Всесвітнього Дня Гідності і провели цікавий захід.

У 2 - В класі пройшов маленький урок про велику цінність до Дня Гідності, під час якого говорили про цінність кожної людини та гідність, яка виявляється у шанобливому ставленні до себе та інших. З'ясували, що гідність — це усвідомлення людиною своєї суспільної ролі, громадянського обов’язку. Учні ознайомилися з поняттями одразу двома мовами: українською і англійською. Написали собі листа в майбутнє, який обов'язково наступного року відкриють і перевірять чи справдилися їх очікування.

22 листопада у 1- А класі проведена бесіда про Всесвітній День Гідності. Діти відкрили багато нового
для себе: вияснили, що таке гідність, зазначили, яке значення має гідність в наш час, ознайомилися з
українськими казками про гідність, пограли в цікаву гру «Добрі слова». Всім було дуже цікаво! Ніхто
не залишився байдужим!

23 листопада в 2-Б класі відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи. Діти ознайомилися з поняттям «гідність» та «свобода», учні зрозуміли значення «гідності» незалежно від культурної належності, статусу та обставин, необхідності боротися за неї, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому.

Учні 3-Б класу ліцею "Максимум" долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності.

01 грудня відбулася спільна класна година учнів 8-А та 8-В класів, присвячена Дню Гідності та Свободи.
З'ясували, що таке "гідність" та "свобода".
Створили плакати "Гідність", які закріпили знання учнів.
Написали собі листа в майбутнє, які обов'язково прочитають наступного року.

30 листопада учні 9-В долучилися до всеукраїнської ініціативи "Всесвітній День Гідності". Обговорили, що таке гідність, важливість її присутності в житті кожної людини, написали листи собі у майбутнє.

День ГІДНОСТІ. 2-А долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності.

В 9-А класі відбувся захід присвячений Дню Гідності. І навіть відключення світла не стало на заваді.

2 грудня в рамках "Дня Гідності" в 9-Б класі було проведено класну годину. Діти спробували визначити що для кожного з них означає слово Гідність. Переглянули відео гімну гідності, та переклали пісню на рідну мову, для кращого розуміння. Написали "листи в майбутнє", та ретельно запакували до випускного вечора.

Любі друзі! Ми зустрілися з учнями 6-б для проведення заходу, присвяченому "Дню гідності". Діти зробили "хмаринки гідності" з побажаннями для нашої країни, розповіли власні історії з гідними вчинками. Зокрема дівчинка розповіла, як вона власноруч виробляла патріотичні браслети, сувеніри та прикраси з бісеру, потім продавала їх, а зароблені кошти відправила на потреби української армії. Також діти написали листи в майбутнє.

В 7-А класі відбулася зустріч з нагоди Всесвітнього Дня Гідності. Під час якої з’ясували, що Гідність – є невід’ємна якість кожної людини, а почуття власної гідності залежить від того, як ми ставимось самі до себе та один до одного. Також під час події діти ділилися розповідями про вчинки, які мали місце в їхньому житті. Це і допомога тваринам і збір смаколиків для наших захисників та захисниць , і надання майстер класів для переселенців нашого міста. Особливо всіх вразила розповідь Даші з міста Бердянська про допомогу старенькій хворій бабусі, для котрої вони купували продукти харчування , очікуючи в черзі по 5-6 год. Це неймовірно, на які вчинки здатні наші діти!

10 -А клас долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності. Учні говорили про гідність у часи війни: єдність та увагу українців одне до одного, нашу здатність боротися і працювати заради Перемоги – України, народу, справедливості й гідності.

В 7-в класі відбувся захід присвячений Всесвітньому Дню Гідності.

10-В клас долучився до відзначення Всесвітнього Дня Гідності. На класній годині учні обговорили, що таке гідність, особливо в цей тяжкий час війни.

Учнi 8-Б клсу пiдбили пiдсумки дослiдження, яке проводили в рамках Всесвiтнього Дня Гiдностi та написали собi листи в майбутнє.

30 листопада в 6-в класі відбувся захід присвячений Дню Гідності та Свободи. Діти дізналися наскільки є важливим почуття власної гідності, у кожної окремої людини та у всього народу. Написали собі листа в майбутнє, який прочитають в наступному році і дізнаються на скільки справдилися їх очікування.

15 жовтня педагоги ліцею розбиралися в понятті «гідність» в рамках всеукраїнської ініціативи «Всевсітній День Гідності». 
У нашому закладі ця ініціатива реалізується увосьме!
Цього року заняття відбулося під звук сирени…
Тим не менш, нам не завадило обговорити важливі питання: «Що таке ГІДНІСТЬ?», «З чим вона асоціюється?», «З чого вона складається?»...
Як завжди, родзинкою заходу стало написання листів собі у майбутнє.
Зі щемливим трепетом педагоги розповідали історії про гідність, свідками яких вони стали. На жаль, усі вони пов’язані з війною, яка триває зараз. Але на щастя, усі вони з вірою у нашу перемогу!
Ми переможемо! #gdignity #gdignityUkraine