Важлива та чудова новина!

НВО №6 відібрано до участі у проекті «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню» серед 366 закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей.

21-22 квітня на базі школи, з дотриманням карантинних вимог, розпочався перший тренінг «Медіації та трансформації конфліктів». 23 учні та учениці 8-10 класів із 5 шкіл міста Кропивницький беруть участь заході.

Проєкт спрямований як на сприяння розбудови миру, пом’якшення наслідків нинішнього конфлікту, так і на запобігання нових потенційних конфліктів. Учням показується конкретний вихід із ситуації насильства в школах, і вони матимуть можливість самостійно мирно вирішувати конфлікти.

Проект реалізується ВГО Поруч , Фонд громади міста Херсон "Захист" у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFundDeutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зв'язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

#школамиру #поруч #ФондЗахист #ChildFundDeutschland #Poruch

0806202188

13-14 травня пройшла друга серія тренінгів «Медіація та трансформації конфліктів».

Так 25 учасників – педагоги восьми шкіл мали змогу оволодіти навичками ненасильницького спілкування та мирного вирішення конфлікту.

Тренерками виступили Катерина Данькова та Надія Едієва.

Координаторкою проєкту є психологиня школи Марина Мирза: « Круто, що на цьому тренінгу я була не тільки в ролі координатора, а ще й в ролі учасниці. Ми говорили про надзвичайно важливі та актуальні речі, а саме про ненасильницьку комунікацію, медіацію, профілактику булінгу у шкільному середовищі. Було насичено новою інформацією, практичними вправами та іграми, які викликали палітру емоцій в учасників... Ми неймовірно раді, що стали частиною такого важливого для суспільства проєкту як «Школа Миру».

«Нещодавно випала нагода стати учасницею надзвичайно цікавого та інформативного тренінгу «Трансформація конфлікту та медіація». Тренінг мав на меті сформувати у учасників знання та навички миробудування, розвинути комунікативні навички, познайомити з філософією та принципами медіації та методами застосування їх у школі.

Тренерки запропонували розглянути приклади конфліктних ситуацій та способи їх подолання, познайомили з інструментами та методиками мінімізації можливих конфліктів.

Важливо, що я отримала не тільки теоретичні знання щодо вирішення конфліктів, підходів та принципів медіації, а й мала змогу попрактикувати власну комунікацію, програти конфліктні ситуації, побувати в ролі медіатора.

Впевнена, що набуті навички медіації та цікаві комунікативні вправи зможу застосовувати у своїй професійній діяльності.» - розповіла вчитель англійської мови Наталія Пилипишина.

« Коли отримав запрошення для участі в тренінгу "Трансформація конфлікту та медіація", незадумуючись, відразу погодився, адже тема на сьогоднішній день досить важлива. Під час тренінгу отримав певні знання та сформував навички у вирішенні конфлікту мирним шляхом. Ознайомився з великою купою практичних вправ.

Тренерка доступно пояснила, що таке медіація та її принципи і правила.

Для мене, як вчителя, даний тренінг був досить ефективний, де я отримав корисну інформацію і зможу використати у своїй роботі.» - прокоментував вчитель фізичної культури Володимир Орлик.

«Однією з найактуальніших проблем сьогодення є створення безпечного шкільного середовища. У всьому світі медіація є однією з найпопулярніших форм урегулювання конфліктів. Тому я з цікавістю і великим бажанням прийшла на тренінг, теоретична частина якого не була відокремлена, а відпрацьовувалася за допомогою відповідних (добре підібраних) вправ в групах. Це дало можливість обміну думками, досвідом та спільного вирішення ситуації. Ознайомившись із формулою "Я-твердження", знатиму, як чітко окреслити конфліктну ситуацію, не образити опонента, а залучити його до знаходження компромісу, допомогла детальніше проаналізувати власну поведінку, уважніше ставитися до думки інших, надала чіткий план виходу із конфлікту. У мене залишилося позитивне враження від тренінгу, отримала важливу інформацію, корисний досвід. Дякую тренеркам Надії та Катерині і учасникам тренінгу..» - поділилась враженнями вчитель початкових класів Алла Басиста.

Тож з командою педагогів-медіаторів ми продовжимо вже розпочату роботу у миробудуванні.

Проєкт реалізується ВГО «Поруч», Фонд громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFundDeutschland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

#школамиру #Poruch #ФондЗахист

#СhildFundDeutschland

 08062021889

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж