21 - 25 листопада 2022 року в закладі було проведено Тиждень БЖ «Вогонь-біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди!» у змішаному форматі. Класні керівники підготували для учнів цікаві тематичні заходи, під час яких діти поглибили свої знання про пожежну безпеку, розвинули навички обережного поводження з вогнем та актуалізували правила поведінки під час пожежі.
Переглянути, як пройшов Тиждень у ліцеї можна тут:

 

Screenshot 6

Учасники учнівського самоврядування ліцею "Максимум" взяли участь у просвітницькій інтерактивній онлайн грі від Фонду ООН у галузі народонаселення "16 днів проти насильства" яка проходила відповідно до міського плану заходів щодо участі у Всесвітній акції 16 днів проти насильства.
Посилання на гру.

У 5-Г класі класний керівник разом з шкільним психологом провів класну годину до Всесвітнього дня Гідності.
Хочемо поділитись однією цікавинкою, яка відбулась під час заняття. У більшості учнів 5-Г класу слово "Гідність" асоціюється з зеленим кольором, і ми дружньо проаналізували чому саме так -  зелений колір утворюється у результаті змішування кольорів синього та жовтого. Символічно, так? #gdignity #gdignityUkraine

Детальніше...

316169854 546298000841234 7855563248273826719 n21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. 
Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожну та кожного з нас!