изображение viber 2021 09 17 12 18 39 640В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності “Вивчаємо, знаємо, виконуємо!” до НВО №6 завітали представники патрульної поліції і провели з дітьми інтерактивні бесіди.

В ході бесід пригадали правила дорожнього руху, правила поведінки пішоходів на дорозі, повторили дорожні знаки.

Обговорили важливість світловідбиваючих елементів на одязі.

Діти активно включалися в бесіду, коментували правила, приводили приклади. Спілкування було цікавим та корисним.

В НВО №6 проходить тиждень безпеки життєдіяльності.

Представники учнівського самоврядування підготували відео-ролик, в якому нагадали молодшим класам, як поводити себе на дорогах міста.

изображение viber 2021 09 10 13 01 39 874До старшокласників НВО №6 завітали волонтери і провели бесіди.

В ході заходу детально розкрили поняття "волонтерство", розказали про свій волонтерський досвід. Також учні дізналися інформацію, як саме кожен охочий може долучитися до суспільно корисної діяльності. В кінці бесіди провели вікторину і розповіли про цікаві волонтерські традиції.

Учні охоче долучалися до обговорення, активно коментували запропоновану тему.

viber 2021 09 10 10 41 09 282

Зустріч учнів 8-х класів з інспектором відділу ювенальної превенції, майором поліції Марченко Я.В.

Змістовно, цікаво пройшла інтерактивна бесіда з попередження правопорушень в дитячому середовищі.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru