photo 2023 05 26 22 43 49Агов друзі!

Хочемо поділитися з вами результатом нашої роботи у міжнародному (німецько-польсько-українському) проекті, який відбувся 15-21 травня 2023р. у молодіжному таборі Блокхаус Альхорн, що неподалік Гросенкнетен, Нижня Саксонія, Німеччина.

Протягом тижня молодь з України, Польщі та Німеччини зібралася разом щоб створити видовищне дійство під назвою "Luminous Resurgence" (укр. "Відродження світла") у рамках проекту "U.V.fusion" 

 

"Luminous Resurgence" - це вражаюча та захоплююча вистава, яка оживає під чарівним сяйвом ультрафіолетового світла. Це заворожуюче видовище поєднує в собі мистецтво, технології та людське самовираження, щоб створити захоплюючий ефект, якого немає в жодному іншому. З моменту ввімкнення ультрафіолетових ламп перед очима глядача відкривається світ сяйва та чарівності.

 

Запрошуємо переглянути наше дійство на каналі YouTube. Підписуйтеся на канал та тисніть, щоб не пропустити найцікавіше.

 

Проект профінансований Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

photo 2023 05 26 18 54 34Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

Тут можна годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то трипільцем, то бійцем, що сьогодні захищає наші землі від російських окупантів, чи то поринути у світ природи і насолоджуватися її красою.

      Ліцеїсти 5-А та 5-Г класів відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. На першому поверсі учнів зустріли екскурсоводи і провели в перший зал. Відвідувачі відразу поринули в атмосферу давнини. Учням розповіли про те, як жили давні люди, які мешкали у наших краях.

     Екскурсія залами продовжувалась. Учні загалом відвідали досить багато залів та познайомились з сотнями експонатів.

 Проходячи повз кожну з них можна побачити як удосконалювалася людина, її винаходи, спосіб життя та культурне надбання. З великим інтересом  учні розглядали  відділ "Війна! за нашу державу, гідність та незламність українського народу". Тут можна побачити те, до чого, здається, не повинне було прагнути людство: знаряддя, призначені для масового вбивства.

   Дуже здивували зали пов'язані з природою нашого краю, глядачі познайомилися з безліччю видами рослин та тварин Кіровоградщини.

      Похід в музей не залишив байдужим нікого. Кожен з відвідувачів осягнув силу пам'яті. Похід до музею сприяв завершенню вивчення курсу  «Досліджуємо історію і суспільство» в цьому навчальному році та  зародженню нового курсу під назвою "Цінуй минуле. Пам'ять - цінна річ, тому бережімо».

 viber 2023 05 01 10 43 38 995ХХХ спартакіада "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю, присвяченої 32 річниці незалежності України.
1 місце 50 м вільний стиль (час 32,82) I дорослий розряд.
1 місце 100 м (час 1.19) вільний стиль ІІ дорослий розряд.
3 місце 50 м брас (час 0.48.39) ІІ дорослий розряд.
Все це досягнення учня 8-В класу Гаршанова Кирила.
Вітаємо з перемогою і бажаємо завжди проявляти себе так само впевнено, рішуче, сміливо й достойно! Нехай успіх і удача завжди буде на твоєму боці.

Учні 4-А класу пройшли квест-гру у Головному управлінні ДСНС.
З цікавістю та задоволенням діти виконували завдання та шукали підказки, щоб перейти до наступної локації. В ході гри, пригадували правила безпечної поведінки з приладами, які можуть спричинити пожежу. В кінці отримали приз - різноманітні настільні ігри та гарні емоції.