У складі навчального закладу функціонує спеціалізована загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів та центр естетичного виховання «Натхнення».

Школа працює за навчальним планом гуманітарного спрямування та спеціалізацією в галузі іноземних мов. Специфіка нашого навчального закладу полягає у поглибленому вивченні англійської мови з першого класу, французької або німецької мов з п’ятого класу.

Навчання здійснюється української мовою.

У старшій школі функціонують класи з поглибленими вивченням двох іноземних мов (англійська та німецька або французька) та класи з поглибленим вивченням англійської мови та інформатики (програмування), англійської мови та фізичної культури.

У 2021/2022 навчальному році відкрито 33 класів: за очною (денною) формою навчання:

1-4  14 класів

5-9  15 класів

10-11  4 класи

Організовно навчання за індивідуальною формою.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru