Вікторія Андріївна керівник гуртка з досвідом, яка мотивує дитину до творчої праці, спонукає вихованців до запису відеокліпів, ретельно обирає репертуар. Педагог постійно залучає своїх вихованців до участі у народознавчих проектах, концертах і конкурсах, до культурно-масових заходів. Вихованці гуртка мають дипломи за участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая». Юні вокалісти гуртка брали участь у Всеукраїнському пісенному батлі «Співаю чисто!» і увійшли у сотню призерів. Вихованці Вікторії Андріївни отримали Гран -Прі Міжнародного конкурсу «Кубок Весни».
Вікторія Андріївна є лауреатом обласного рівня Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка».
Валентина Валеріївна - творча особистість, яка цікавиться новими напрямками у хореографії, використовує нестандартні форми проведення занять. Педагог впевнена, що кожна дитина має здібності. Вона приділяє велику увагу формуванню творчого колективу захоплених танцем вихованців. На заняттях гуртка панує атмосфера відкритості і натхнення, панує атмосфера успіху. Для вихованців різного віку Валентина Валеріївна враховуює індивідуальні навички дітей.
Валентина Валеріївна стала Лауреатом міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка».
Своїм творчим кредо Валентина Яківна вважає виховання у дітей поваги до традицій ткацтва як національної спадщини та культури. Вихованці гуртка беруть участь у багатьох творчих конкурсах і отримують перемоги на найвищому рівні. У Всеукраїнських конкурсах «Український сувенір» та «Новорічна композиція» талановиті гуртківці отримали І місця на міському і обласному етапах, переможці неодноразово відзначені грамотами Кіровоградської ОДА, Міністерства освіти України. Серед них дипломанти і лауреати республіканського етапу Всеукраїнської виставки-конкурси декоративного мистецтва «Знай і люби свій край», низки міжнародних конкурсів. Вихованці гуртка створюють сувеніри, обереги, які керівник гуртка спрямовує в волонтерські центри.
Добровольська В.Я. залучає дітей до досліджень старовинних орнаментів у ткацтві. Її власні ткані вироби номіновані на звання «Кращий твір року». Валентина Яківна має звання «Народний майстер України».
Світлана Анатоліївна прагне розкрити творчий потенціал кожної дитини. Вона має широке коло творчих інтересів. На заняттях гуртка керівник застосовує сучасні техніки живопису, знайомить дітей з паперопластикою, орігамі, аплікацією, використовує прийоми ручної праці з бісером, пластиліном, солоним тістом.
Вихованці Тарасенко С.А. щороку беруть участь у міських і обласних етапах Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Знай і люби свій край», «Молодіжна палітра». Діти малюють для конкурсів «Моє рідне місто», «Щаслива дитина – квітуча Україна», які експонуються у галереї «Єлисаветград».
Світлана Анатоліївна створила умови для патріотичного виховання. Керівник гуртка веде просвітницьку роботу, знайомить вихованців з кращими зразками національної мистецької школи живопису, з основами обробки природних матеріалів, заохочує дітей до самостійної творчої праці.
Світлана Анатоліївна здобула І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка».
Сергій Олександрович виховує у дітей стійку мотивацію до збереження свого здоров’я, фізичного розвитку через гру у волейбол, формує рухові навички підлітків. Педагог пропагує заняття спортом, виявляє і розвиває юних спортсменів, спонукає їх до самовдосконалення. Його вихованці виступають на міських змаганнях серед школярів, проводять регулярні спортивні змагання з батьками та педагогами. Сергій Олександрович – засновник і організаторпатріотичних флешмобів, спортивних тижнів, онлайн чату з чемпіонами в рамках Європейського тижня спорту. Педагог оцінює фізичну активність вихованців при формуванні групи, допомагає дитині визначити власний прогрес.
Власним прикладом Сергій Олександрович демонструє активний та здоровий спосіб життя.
Справжнє сучасне лідерство – це реалізація потенційних можливостей для країни в цілому і кожного громадянина окремо. Керівник гуртка Катерина Миколаївна опікуєтьсястворенням умов для розвитку лідера. У гуртку активні вихованці оволодівають інструментарієм впливу на суспільну думку. Для розкриття громадянської позиції свідомого громадянина потрібне виховання лідерських якостей. Давати можливість помилятися у переконаннях, але брати на себе відповідальність, щоб реалізовувати найсміливіші плани – це намагається прищепити Катерина Миколаївна своїм вихованцям. Діяльність гуртка спрямована на розвиток лідерських якостей у вихованців та формування у них активної громадянської позиції через участь у роботі молодіжних громадських організацій та шкільного самоврядування.
Можливості людського організму ще не досліджені остаточно. У час екстремального впливу різних чинників на здоров’я людини гурток «Біологічні наукові студії», який очолює Ольга Анатоліївна, моделює наукову біолабораторію з дослідження організму людини. Вихованці мають широке поле для дослідження факторів впливу: довкілля, професійна діяльність, шкідливі звички, нові штами інфекцій. Основи наукового пізнання реалізуються через практичні дослідження і експерименти. Гурток має профорієнтаційну спрямованість, а фаховий досвід Ольги Анатоліївни підтримує пізнавальну активність вихованців.
Сучасні підлітки розуміють важливість науково-технічного прогресу, одним із проявів якого є технічне моделювання. Це складний процес дослідження, основам якого можна навчитися у гуртку комп’ютерного моделювання, який очолює Павло Сергійович. Він досвідчений практик з інформаційно-комунікаційних технологій. Павло Сергійович вбачає свою задачу у створенні умов для самореалізації дитини, вмінні працювати в команді, дотримуватися поваги до авторства і інтелектуальної власності. Пошукова діяльність із застосуванням технічного комп’ютерного моделювання для вихованців це спроба відчути себе програмістом, розвинути своє образне мислення, розкрити інтелектуальний потенціал,створити власні комп’ютерні програми.
У сучасному мінливому світі комунікативні компетентності молоді безпосередньо пов’язані з іноземними мовами. Поглибити свої знання з англійської і німецької, дослідити лінгвістичні особливості цих мов, зануритися в історичні передумови, які вплинули на формування мовних звичок, мовних правил допоможе досвідчений філолог Олена Юріївна. Педагог стимулює дослідницьку ініціативність старшокласників. Вихованці виконують індивідуальні і колективні проєкти, творчі завдання, граматичні і лексичні вправи. Під керівництвом Олени Юріївни юні дослідники опрацьовують художні і публіцистичні тексти для пошукової діяльності, спілкуються з носіями мов через інтерактивні відеоконференції.